Jdi na obsah Jdi na menu

Lambi

7. 6. 2011
Zdroj: http://www.mygreektrip.it/kos/lambi.asp

Lambi je poklidné letovisko, které leží na severní straně ostrova Kos. Lambi je vlastně jakýmsi předměstí hlavního města Kos, i přesto si však zachovává svou jedinečnou atmosféru. Lambi je velmi vyhledávané letovisko, kde k ubytování slouží mnoho hotelů a apartmánů. K relaxaci slouží v Lambi velmi pěkná písčito-oblázková pláž, která má k dispozici lehátka a slunečníky. Je zde také mnoho restaurací a rychlého občerstvení.


Doprava

Letiště je vzdálené asi dvacet kilometrů a spojení s letoviskem zajišťují pravidelné autobusové linky, které vás také dopraví i do jiných letovisek. K dispozici se zde nachází velké množství půjčoven aut a jízdních kol. Využít můžete i místních taxislužeb.


Zajímavá místa

Hned ve městě Kos můžete nalézt krásnou přírodní pláž, která je několik kilometrů dlouhá a po celé její délce vede cyklistická stezka, která je velmi oblíbená mezi turisty. Za vidění stojí i hlavní město Kos, kde si můžete prohlédnout typické řecké domy a také řadu pamětihodností, nebo se můžete jen tak procházet v nádherných uličkách města a dýchat báječnou řeckou atmosféru.

Ubytování

Lenaki *** hotel
Costa Angela Beach *** hotel
Boheme ** hotel
Nefeli *** hotel
Atlantis **** hotel
Aelos Beach **** hotel
Cosmopolitan *** hotel
Apollon Annex ***+ apartmá
Gaia Garden ***+ hotel
Triton *** hotel
Blue Lagoon ***** hotel
Diamond De Luxe ***** hotel